Plecy
Ketchup Bio Roleski

Ketchup idealny – BIO Roleski

Producenci słodzą produkty dla dzieci na potęgę, żeby bardziej trafić w ich smak. Wybierz produkt, który nie zawiera zbędnych dodatków.

Jeśli wydaje Ci się, że postaci z bajek, kolorowe napisy lub wesoły pomidorek na opakowaniu spowodują, że produkt będzie bardziej wartościowy, bo jest dedykowany dzieciom, to po raz kolejny Cię rozczaruję😣. Producenci słodzą produkty dla dzieci na potęgę, żeby bardziej trafić w ich smak. Nie inaczej jest z ketchupami.

Niestety często w ślad za dużą ilością cukru, idzie też mniejsza ilość pomidorów 😕, a to zasadniczo o ich właściwości chodzi w ketchupie 🍅.

Jak więc wybrać ten właściwy? To banalnie proste!

Ketchup Bio Roleski

Porównujesz ilość pomidorów i cukru w 100g i wybierasz ten produkt, gdzie jest więcej pomidorów, a mniej cukru😊. Nie należę do wielkich fanów ketchupów, ale ten skradł moje ❤️.

Ketchup Roleski BIO łagodny jest przede wszystkim pyszny 😋! Ma piękny, ciemnoczerwony kolor, gęstą, przyjemną konsystencję. Do tego aż 218g pomidorów na 100g produktu i jedną z niższych zawartości cukru (19g/100g). W porównaniu do innych ketchupów (w tym dziecięce), które mają grubo powyżej 20 g, często bliżej 30g/100g❗). Poza tym nie zawiera skrobi, a produkty, z których jest wyprodukowany są bio, naturalne, ekologiczne 💪.

Polecam bardzo! 🤩 Kupione w Carrefour.

Udostępnij:

Zostaw odpowiedź