Plecy
Lody wodne Polaretti

Lody wodne Polaretti

Latem najwięcej frajdy sprawiają nam lody wodne. Tu z pomocą przychodzą gotowce, z którymi połączyła mnie miłość od pierwszego wejrzenia.

Do pierwszego dnia lata pozostało 5 dni 😎☀️ . To dobry moment na zaopatrzenie się w lody, które są nieodzownym elementem wakacji 🍦. Za mało miejsce w zamrażarce? Mam na to sposób 😉

Wspominałam wam kiedyś, że w naszym domu lody je się cały rok. W porach jesienno-zimowych zazwyczaj kremowe, śmietankowe, czekoladowe. Latem najwięcej frajdy sprawiają nam lody wodne. Tu z pomocą przychodzą gotowce, z którymi połączyła mnie miłość od pierwszego wejrzenia 🥰 Organiczne lody owocowe, firmy Polaretti Dolfin produkowane we Włoszech.

Piękna, kolorowa paczka ze słodkim pingwinkiem, która zawiera w sobie 10 szt. lodów wodnych w czterech smakach. Bardzo ładny, naturalny skład.

Przepyszne, intensywnie owocowe 🍓🍒🍊🍋. Najfajniejsze jest to, że paczuszka może leżeć sobie spokojnie w szafce i nie zajmuje miejsca w zamrażarce ❄️. Lody mrozimy na kilka godzin przed spożyciem, więc opcja idealna nawet na wakacje poza domem. W stałej ofercie są w Carrefour, ale dostępne są w wielu sklepach z ekologiczną żywnością. Cena za opakowanie ok. 9 zł, więc bardzo ekonomicznie.

Polecam mroźnie 🥶😅.

Kupione w Carrefour, dostępne również w sklepie internetowym Bionitka.

Udostępnij:

Zostaw odpowiedź