Plecy

Paprykarz roślinny Niezły pasztet

Ten tydzień po prostu musi mieć ciepłe barwy 🧡. To co jemy ma olbrzymi wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale i przede wszystkim na samopoczucie 🥰.

Dziś chciałabym wam polecić produkt lokalny, który niedawno oficjalnie zaistniał w sprzedaży. Na fali #veganuary🏄‍♀️ wypłynął paprykarz roślinny od #niezłypasztet❤. Mieszkańcy Poznania i okolic mają to szczęście, bo to właśnie tutaj można go dostać w lokalnych warzywniakach, czy sklepach ze zdrową żywnością.

W skrócie napisałabym: zdrowie zamknięte w słoiku. Kasza jaglana, marchew, pomidory, cebula, sos sojowy i przyprawy 💚. Produkty użyte do produkcji kupowane świadomie, lokalnie. Produkt przygotowywany z prawdziwą pasją. Idealny na kromkę chleba, ale smakuje również łyżeczką ze słoika 😅. Fajna konsystencja do pogryzienia, wyczuwalna cebulka, delikatna słodycz i bardziej delikatna ostrość. Produkt uniwersalny dla rodziny 👩‍👩‍👧‍👦. Oczywiście o czystym składzie 🌱.

Zapraszam was na stronę Agnieszki, bo poza paprykarzem ma drugi fajny produkt wegański 😉.

👇

niezly-pasztet.pl

#polecajki #niezłypasztet #paprykarzroślinny #wege #wegański #roślinnie #veganuary #kaszajaglana #poznań #lokalnie #produktlokalnypoznan #zdrowo #naturalnie #czystyskład #wiemcojem #zdrowo #zdrowowskaz

Udostępnij: