Plecy

Warsztaty oddechowe ŚWIADOMY ODDECH 21.01.2023

Chcesz sprawić bliskiej osobie prezent? Kup voucher na warsztaty!

Opis

Zacznij Nowy Rok ze spokojem i energią ❤️.

Oddech, choć czynność prozaiczna, odgrywa kluczową rolę dla naszego samopoczucia i zdrowia. Jeśli jesteś zestresowany/a, masz problemy ze skupieniem się, pojawiają się problemy z zaśnięciem, szybko się męczysz, pojawią się bezdechy nocne – to warto sięgnąć po narzędzie, które posiada każdy z nas, ale tylko niewielu potrafi świadomie wykorzystać – prawidłowy oddech.

Mogłoby się wydawać, że oddychanie nie wymaga od nas żadnych umiejętności. Okazuje się jednak, że nie każdy potrafi prawidłowo oddychać. Większość z nas zatraciła zdolność do naturalnego, prawidłowego oddechu jeszcze w dzieciństwie, kiedy przestaliśmy wykorzystywać do tego celu przeponę. Przez to nasz oddech znacznie się spłyca, co prowadzi do niedotlenienia wielu narządów wewnętrznych. Jeśli nasz oddech jest nieprawidłowy, nie tylko szybciej się stresujemy, ale także stajemy się ospali i trudniej skupić nam myśli na tym, na czym najbardziej w danej chwili nam zależy.

Warsztaty oddechowe
Monika Sobkowiak
Warsztaty oddechowe
Warsztaty oddechowe

Program warsztatów

Podczas spotkania będziemy bardzo intensywnie pracować z oddechem. Co zostanie poprzedzone wcześniejszą częścią teoretyczną. Dzięki warsztatom z oddechem:

  • dowiesz się jak prawidłowo oddychać,
  • poznasz i opanujesz techniki oddechowe, które pokażą Ci jak dodać sobie energii, usunąć stres i lęki oraz jak wyciszyć się przed snem,
  • dotlenisz swój organizm,
  • obudzisz swoją intuicję i kreatywność,
  • wypracujesz nowy, zdrowy nawyk,
  • nauczysz się jak przy pomocy oddechu radzić sobie z emocjami i stresem.

O prowadzącym

Z wykształcenia socjolog, z zamiłowania podróżniczka życia. Świadomym oddechem zajmuje się od ponad 2 lat. Jest certyfikowanym praktykiem metody Access Bars, ukończyła 8 tygodniowy kurs Mindfulness MBSR – kurs uważności u certyfikowanego nauczyciela Agnieszki Pawłowskiej. Niedawno rozpoczęła przygodę z jogą kundalini oraz ajurwedą. Prywatnie z zapałem morsuje, ponadto, jak sama pisze o sobie –  jestem mamą 8 letniego syna, córką, siostrą i przyjaciółką.

Ważne informacje

Na warsztaty należy się ubrać wygodnie, zabrać matę oraz koc. Liczy się kolejność zgłoszeń. Warsztaty odbędą się, jeśli zbierze się grupa minimum 8 osób. Maksymalna ilość uczestników 12 osób. Zapisy na info@zdrowowskaz.pl lub poprzez Messenger.

Nie czekaj! Liczba miejsc ograniczona.

Sprawdź także inne nadchodzące warsztaty

Podstawy kuchni wege

Jak zdrowo przejść na dietę bezmięsną, fachowo komponować i...

Sushi 7.10.2023

Sushi to jedna z najzdrowszych potraw na świecie. Dla...

Ciasto półfrancuskie 14.10.2023

Nie ma nic piękniejszego na jesienną słotę jak pachnące,...

WEGE Ramen

Klasyczny ramen kojarzy nam się z esencjonalnym, mięsnym wywarem...

Rodzinne warsztaty MAKARON I FARSZ

A może by tak pogotować rodzinnie? 🫶👨‍👩‍👧‍👦 Po raz pierwszy...

Warsztaty z wołowiny 20.05.2023

Jaki kawałek mięsa będzie odpowiedni na burgera, a który...

Warsztaty sushi

To nie tylko kręcenie rolek i tajniki perfekcyjnego ryżu....