Plecy

Warsztaty

„Jeden gram praktyki jest lepszy niż tona teorii”, dlatego organizujemy warsztaty kulinarne. Praktyczne lekcje gotowania i pieczenia odbywają się w cudownym, domowym studio Cokitchen w podpoznańskim Suchym Lesie. Do dyspozycji są wszystkie, podstawowe sprzęty i akcesoria kuchenne, które z pewnością odnajdziesz we własnym domu. Gotujemy i pieczemy na najwyższej jakości, naturalnych produktach, pod okiem świetnych specjalistów. Warsztaty są sezonowe, tematyczne, na różnych poziomach zaawansowania.

Chcesz sprawić bliskiej osobie prezent? Kup voucher na warsztaty kulinarne!

Nadchodzące wydarzenia

Warsztaty z wołowiny 22.04.2023

Jaki kawałek mięsa będzie odpowiedni na burgera, a który do sałatki? Czy to rasa bydła czy kolor mięsa mówi o jakości? Co znaczy, że wołowina jest dojrzewająca? Jak wysmażyć swojego...

Przeczytaj więcej

Warsztaty słodkie BEZ CUKRU

Spożywamy dziennie ponad 3 razy więcej cukru, jak bezpieczna zalecana dawka. Jak ograniczyć lub wyeliminować cukier? Wszystko o zdrowszych zamiennikach cukru w domowych słodkościach.

Przeczytaj więcej

dziecięce COOLinaria- cykliczne warsztaty kulinarne dla dzieci

Próbowanie różnorodnych produktów, odczuwanie ich wszystkimi zmysłami i aktywne uczestnictwo w pracach kuchennych to pierwszy krok do opanowania sztuki kulinarnej i wytworzenia zdrowych nawyków.

Przeczytaj więcej
warsztaty wege 3.03.2023

Warsztaty WEGE- szybkie obiady roślinne

Przeczytaj więcej

Warsztaty sushi

To nie tylko kręcenie rolek i tajniki perfekcyjnego ryżu. Praktyczne warsztaty jak przygotować sushi w domowych warunkach to mnóstwo trików i niezbędnej wiedzy, etykieta jedzenia sushi, nauka posługiwania się pałeczkami...

Przeczytaj więcej
Kulinarne warsztaty walentynkowe dla par

Warsztaty walentynkowe dla Par

Niech te walentynki będą inne niż wszystkie! Zmysłowe, towarzyskie, odkrywcze i pyszne! Spędźcie cudowny czas razem i przyrządźcie rewelacyjną kolację dla siebie nawzajem.

Przeczytaj więcej

Minione wydarzenia

Szukaj

Tagi

Popularne wpisy

Zapisz się do newslettera