Warsztaty

„Jeden gram praktyki jest lepszy niż tona teorii”, dlatego organizujemy warsztaty kulinarne. Praktyczne lekcje gotowania i pieczenia odbywają się w cudownym, domowym studio Cokitchen w podpoznańskim Suchym Lesie. Do dyspozycji są wszystkie, podstawowe sprzęty i akcesoria kuchenne, które z pewnością odnajdziesz we własnym domu. Gotujemy i pieczemy na najwyższej jakości, naturalnych produktach, pod okiem świetnych specjalistów. Warsztaty są sezonowe, tematyczne, na różnych poziomach zaawansowania.

Chcesz sprawić bliskiej osobie prezent? Kup voucher na warsztaty kulinarne!

Nadchodzące wydarzenia

Warsztaty z sushi 28.12.2022

Chcesz poznać sushi bliżej? Jego pochodzenie, filozofię, etykietę jedzenia, sposoby przyrządzania? Kurs sushi z certyfikowanym sushi masterem i bogatym menu.

Przeczytaj więcej

Warsztaty z lukrowania pierników dla dzieci 26.11.2022

Lukrowanie pierników to ulubiona czynność dzieci w świątecznych przygotowaniach. Te warsztaty to zabawa, nauka, pierniki, kakao i własnoręczny prezent.

Przeczytaj więcej

Warsztaty oddechowe ŚWIADOMY ODDECH 21.01.2023

Oddech, choć czynność prozaiczna, odgrywa kluczową rolę dla naszego samopoczucia i zdrowia. Naucz się prawidłowych technik oddychania- dotleń się, uspokój i rozbudź energię!

Przeczytaj więcej

“Korki z wina” -warsztaty winiarskie 16.12.2022

Spraw sobie przedświąteczny prezent i spędź przyjemny wieczór z doskonałym winem, wybitnym sommelierem i olbrzymią dawką wiedzy. Degustacja, praktyczne porady, podstawy foodpairingu. 16.12.2022 W Cokitchen Suchy Las.

Przeczytaj więcej
Warsztat z kimchi - ulotka

KIMJANG warsztaty z kimchi 18.11.2022

Przeczytaj więcej

Zimowe warsztaty z herbaty WKRÓTCE NOWY TERMIN

Przeczytaj więcej

Minione wydarzenia

Szukaj

Tagi

Popularne wpisy

Zapisz się do newslettera