Plecy

Warsztaty

„Jeden gram praktyki jest lepszy niż tona teorii”, dlatego organizujemy warsztaty kulinarne. Praktyczne lekcje gotowania i pieczenia odbywają się w cudownym, domowym studio Cokitchen w podpoznańskim Suchym Lesie. Do dyspozycji są wszystkie, podstawowe sprzęty i akcesoria kuchenne, które z pewnością odnajdziesz we własnym domu. Gotujemy i pieczemy na najwyższej jakości, naturalnych produktach, pod okiem świetnych specjalistów. Warsztaty są sezonowe, tematyczne, na różnych poziomach zaawansowania.

Chcesz sprawić bliskiej osobie prezent? Kup voucher na warsztaty kulinarne!

Nadchodzące wydarzenia

Minione wydarzenia

Warsztaty z makaroników 13.01.2024

Są piękne, barwne i wyborne. Składają się z zaledwie kilku składników, a jednak są kapryśne w przygotowaniu. Warsztaty z makaroników pomogą poradzić sobie z najczęstszymi trudnościami, które napotykamy w przygotowaniu...

Przeczytaj więcej

ZDROWA HERBATA- warsztaty z herbaty 19.01.2024

Pijemy herbatę codziennie nie rozważając czym się różnią poszczególne rodzaje, jaki mają wpływ na nas i czy zawsze przygotowany napar będzie dla nas zdrowy.

Przeczytaj więcej

Warsztaty z sushi 28.12.2023

Chcesz poznać bliżej sushi, jego pochodzenie, filozofię, etykietę jedzenia, sposób przyrządzenia? Kolejna edycja warsztatów z domowego sushi.

Przeczytaj więcej

Warsztaty z domowego chleba 27.01.2024

Wciąż poszukujesz dobrego, naturalnego pieczywa? Nie masz czasu na bieganie rano po piekarniach? Własne pieczywo jest ponad twoją miarę? Ten warsztat jest dla Ciebie!

Przeczytaj więcej

Pierniki świąteczne NATURALNIE! warsztaty dla dzieci

Smak i zapach pierników to absolutny synonim świątecznej aury. Ich pieczenie i dekorowanie oraz radość z jedzenia to cudowna tradycja, którą chcemy promować, zwłaszcza w naturalnej odsłonie.

Przeczytaj więcej

Włoski Street Food

Przeczytaj więcej

Warsztaty z domowego chleba

Wciąż poszukujesz dobrego, naturalnego pieczywa? Nie masz czasu na bieganie rano po piekarniach? Własne pieczywo jest ponad twoją miarę? Ten warsztat jest dla Ciebie! Nauczysz się wszystkiego o typach mąk...

Przeczytaj więcej

Zupy, musy i hummusy- warsztaty wege

Wege miso ramen, domowy falafel z hummusem i dipem z fety, mus chałwowy- daj się skusić na warsztaty wege odkrywające radość z jedzenia.

Przeczytaj więcej

Podstawy kuchni wege

Jak zdrowo przejść na dietę bezmięsną, fachowo komponować i przyrządzać potrawy roślinne? Jak nadać znanym składnikom nowej energii i kunsztu. Warsztaty wege dla początkujących.

Przeczytaj więcej

Sushi 7.10.2023

Sushi to jedna z najzdrowszych potraw na świecie. Dla Japończyków to podstawa codziennej diety, dla Europejczyków raczej okazjonalny, wyrafinowany specjał. Danie piękne i proste, choć jego przygotowanie wymaga nie lada...

Przeczytaj więcej

Szukaj

Tagi

Popularne wpisy

Zapisz się do newslettera