Plecy

Wiosenny detoks z ajurwedą

Wreszcie nadeszła wiosna 🌼, a wraz z nią motywacja do porządków. Porządków w ogrodzie, domu, szafie.

Szkoda, że dopiero na końcu (jeśli w ogóle) pomyślimy o sobie 😒. I nie chodzi o kosmetyczkę, fryzjera czy karnet na siłownię (choć to też się przyda), ale oczyszczenie organizmu od środka.

Nie jestem zwolennikiem radykalny diet oczyszczających, a już w ogóle głodówek, ale fakt jest taki, że po zimie nasze organizmy kumulują w sobie nie zdrowe substancje, które nie znikną same od siebie. Musimy wspomóc organizm w procesie oczyszczania i można zrobić to w prosty sposób.

Jeśli przez kilka dni zredukujemy swoją dietę do kilku prostych potraw i jednocześnie wprowadzimy produkty o właściwościach oczyszczających – organizm w łagodny sposób wydali szkodzące nam toksyny. Brzmi sensownie, prawda? Ja jestem zdecydowana 😃.

Jeśli potrzebujesz motywacji zacznij ze mną, bo w takiej formie (grupowej i z Ajurwedą) to mój debiut 🤩.

Ajurweda to nowy obszar w moim życiu, który zaczęłam eksplorować i który przysparza mi wiele radości, zdrowia i spokoju 😌. Wszystko zaczęło się od oddechu, ale w szybkim tempie przeszło na żywienie, które jest mi szczególnie bliskie 💚. Kolejną wiedzę – właśnie dotyczącą oczyszczania – będę czerpać od Patrycji z @Ayuhealing. To certyfikowana terapeutka Ajurwedy z sporym bagażem doświadczenia, która uczy budowania zdrowej relacji z własnym ciałem. Prowadzi program oczyszczania, który obejmuje nie tylko polecane produkty, przepisy i jadłospisy. Są także dostępne nagrania video w tym: lekcje gotowania i treningi oddechu wspierające proces oczyszczania. A w wybranych terminach tj. 17- 26 kwietnia oraz 15 – 21 maja zaplanowane są dodatkowo spotkania na żywo.

To czas dla siebie. Taki bardzo wartościowy 🥰

Jeśli jesteś zainteresowana/y zerknij tutaj ⤵️ #współpracareklamowa #ayuhealing

https://ayuhealing.pl/uslugi-wydarzenia/wiosenne-oczyszczanie-organizmu/?id=14

#współpracareklamowa #ayuhealing

Udostępnij: